  • RH255R100JS03
RH255R100JS03
advertisement
Manufacturer No:
RH255R100JS03
HK JDW NO:
875-RH255R100JS03
Description:
5.1Ohm, 5%, 20W
Step5Bar-code shipping tag
RH255R100JS03
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
  • Published
    2016
  • Tolerance
    5%
  • Resistance
    5.1Ohm
  • Max Operating Temperature
    200°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    20W
  • Height
    15mm
  • Length
    49mm