  • RH25N64R90DS03
RH25N64R90DS03
advertisement
Manufacturer No:
RH25N64R90DS03
HK JDW NO:
875-RH25N64R90DS03
Package:
Datasheet:
Description:
64.9Ohm, 0.5%, 20W
Step5Bar-code shipping tag
RH25N64R90DS03
  • Tolerance
    0.5%
  • Resistance
    64.9Ohm
  • Max Operating Temperature
    200°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    20W
  • Height
    15mm
  • Length
    49mm