  • RH25N6R000JS03
RH25N6R000JS03
advertisement
Manufacturer No:
RH25N6R000JS03
HK JDW NO:
875-RH25N6R000JS03
Package:
Datasheet:
Description:
6Ohm, 5%, 20W
Step5Bar-code shipping tag
RH25N6R000JS03
  • Tolerance
    5%
  • Resistance
    6Ohm
  • Max Operating Temperature
    200°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    20W
  • Height
    15mm
  • Length
    49mm