  • RH25R2670FS03
RH25R2670FS03
advertisement
Manufacturer No:
RH25R2670FS03
HK JDW NO:
875-RH25R2670FS03
Description:
267mOhm, 1%, 20W
Step5Bar-code shipping tag
RH25R2670FS03
  • Tolerance
    1%
  • Resistance
    267mOhm
  • Max Operating Temperature
    200°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    20W
  • Height
    15mm
  • Length
    49mm