  • RH5015R00JS03
RH5015R00JS03
advertisement
Manufacturer No:
RH5015R00JS03
HK JDW NO:
875-RH5015R00JS03
Package:
Aluminum
Datasheet:
RH5015R00JS03
Step5Bar-code shipping tag
RH5015R00JS03
    Select All
  • Factory Lead Time
    16 Weeks
  • Package / Case
    Aluminum
  • Published
    2016
  • Tolerance
    5%
    Not Applicable
  • Termination
    Axial
  • Resistance
    15Ohm
  • Max Operating Temperature
    200°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    50W
  • Depth
    29.4mm
  • Military Standard
    Not
  • Height
    15mm
  • Length
    70.2mm