  • RH5017R80FS03
RH5017R80FS03
advertisement
Manufacturer No:
RH5017R80FS03
HK JDW NO:
875-RH5017R80FS03
Description:
17.8Ohm, 1%, 50W
Step5Bar-code shipping tag
RH5017R80FS03
  • Tolerance
    1%
  • Resistance
    17.8Ohm
  • Max Operating Temperature
    200°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    50W
  • Height
    15mm
  • Length
    70.2mm