  • RH5023R20FS03
RH5023R20FS03
advertisement
Manufacturer No:
RH5023R20FS03
HK JDW NO:
875-RH5023R20FS03
Description:
23.2Ohm, 1%, 50W
Step5Bar-code shipping tag
RH5023R20FS03
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
  • Published
    2016
  • Tolerance
    1%
  • Resistance
    23.2Ohm
  • Max Operating Temperature
    200°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    50W
  • Height
    15mm
  • Length
    70.2mm