  • RH503R000JS03HA2
RH503R000JS03HA2
advertisement
Manufacturer No:
RH503R000JS03HA2
HK JDW NO:
875-RH503R000JS03HA2
Package:
Datasheet:
RH503R000JS03HA2
Description:
3Ohm, 5%, 50W
Step5Bar-code shipping tag
RH503R000JS03HA2
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
  • Published
    2016
  • Tolerance
    5%
  • Resistance
    3Ohm
  • Max Operating Temperature
    200°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    50W
  • Length
    50mm