  • RH506R810FS03
RH506R810FS03
advertisement
Manufacturer No:
RH506R810FS03
HK JDW NO:
875-RH506R810FS03
Step5Bar-code shipping tag
RH506R810FS03
  • Tolerance
    1%
  • Resistance
    6.81Ohm
  • Max Operating Temperature
    200°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    50W
  • Height
    15mm
  • Length
    70.2mm