  • RH50R2400JS03
RH50R2400JS03
advertisement
Manufacturer No:
RH50R2400JS03
HK JDW NO:
875-RH50R2400JS03
Description:
240mOhm, 5%, 30W
Step5Bar-code shipping tag
RH50R2400JS03
  • Max Operating Temperature
    200°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    30W
  • Height
    15mm
  • Length
    70.2mm
  • Radiation Hardening
    No
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
  • Published
    2016
  • Tolerance
    5%
  • Resistance
    240mOhm