  • RLR07C9101GPB14
RLR07C9101GPB14
advertisement
Manufacturer No:
RLR07C9101GPB14
HK JDW NO:
873-RLR07C9101GPB14
Description:
9.1kOhms, 0.25W 1/4W, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RLR07C9101GPB14
  • Factory Lead Time
    18 Weeks
  • Operating Temperature
    -65°C~150°C
  • Packaging
    Bulk
  • Size / Dimension
    0.090Diax0.250L 2.29mmx6.35mm
  • Tolerance
    ±2%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    9.1kOhms
  • Power (Watts)
    0.25W 1/4W
  • Power Rating
    250mW
  • Failure Rate
    P (0.1%)