  • RN112-0.4-02-27M
RN112-0.4-02-27M
advertisement
Manufacturer No:
RN112-0.4-02-27M
HK JDW NO:
694-RN112-0.4-02-27M
Datasheet:
RN112-0.4-02-27M
Description:
CMC 27MH 400MA 2LN TH
Step5Bar-code shipping tag
RN112-0.4-02-27M
  • Operating Temperature
    -40°C~100°C
  • Packaging
    Tray
  • Size / Dimension
    0.697Lx0.673W 17.70mmx17.10mm
  • Voltage - Rated AC
    300V
  • Inductance
    27 mH
  • Filter Type
    Power Line
  • Rated Current
    0.4A
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    1.4Ohm Typ
  • Current Rating (Max)
    400mA
  • Inductance @ Frequency
    27mH @ 10kHz
  • Height
    12.9032mm
  • Length
    17.7mm
  • Width
    17.1mm