  • RN114-0.3-02-47M
RN114-0.3-02-47M
advertisement
Manufacturer No:
RN114-0.3-02-47M
HK JDW NO:
694-RN114-0.3-02-47M
Datasheet:
RN114-0.3-02-47M
Description:
CMC 47MH 300MA 2LN TH
Step5Bar-code shipping tag
RN114-0.3-02-47M
  • Operating Temperature
    -40°C~100°C
  • Packaging
    Tray
  • Size / Dimension
    0.886Lx0.846W 22.50mmx21.50mm
    1 (Unlimited)
  • Current Rating
    300mA
  • Voltage - Rated AC
    300V
  • Inductance
    47 mH
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    1.7Ohm Typ
  • Inductance @ Frequency
    47mH @ 10kHz
  • Height
    13.4874mm