  • RN122-2.5-02-5M6
RN122-2.5-02-5M6
advertisement
Manufacturer No:
RN122-2.5-02-5M6
HK JDW NO:
694-RN122-2.5-02-5M6
Datasheet:
RN122-2.5-02-5M6
Description:
Choke/Filter; Common Mode; 2.5A 5.6mH 110mOhm Horizontal Choke
Step5Bar-code shipping tag
RN122-2.5-02-5M6
  • Operating Temperature
    -40°C~100°C
  • Size / Dimension
    0.886Lx0.846W 22.50mmx21.50mm
  • Voltage - Rated AC
    300V
  • Inductance
    5.6 mH
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    110mOhm Typ
  • Current Rating (Max)
    2.5A
  • Inductance @ Frequency
    5.6mH @ 10kHz
  • Height
    13.4874mm