  • RN122-3-02-4M5
RN122-3-02-4M5
advertisement
Manufacturer No:
RN122-3-02-4M5
HK JDW NO:
694-RN122-3-02-4M5
Datasheet:
RN122-3-02-4M5
Description:
CMC 4.5MH 3A 2LN TH
Step5Bar-code shipping tag
RN122-3-02-4M5
  • Operating Temperature
    -40°C~100°C
  • Size / Dimension
    0.886Lx0.846W 22.50mmx21.50mm
  • Voltage - Rated AC
    300V
  • Inductance
    4.5 mH
  • Rated Current
    3A
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    80mOhm Typ
  • Current Rating (Max)
    3A
  • Inductance @ Frequency
    4.5mH @ 10kHz
  • Height
    13.4874mm