  • RN152-4-02-6M8
RN152-4-02-6M8
advertisement
Manufacturer No:
RN152-4-02-6M8
HK JDW NO:
694-RN152-4-02-6M8
Datasheet:
RN152-4-02-6M8
Description:
CMC 6.8MH 4A 2LN TH
Step5Bar-code shipping tag
RN152-4-02-6M8
  • Operating Temperature
    -40°C~100°C
  • Packaging
    Tray
  • Size / Dimension
    1.693Lx1.646W 43.00mmx41.80mm
    1 (Unlimited)
  • Current Rating
    4A
  • Voltage - Rated AC
    300V
  • Inductance
    6.8 mH
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    87mOhm Typ
  • Inductance @ Frequency
    6.8mH @ 10kHz
  • Height
    25.2984mm
  • Length
    43mm
  • Width
    41.8mm