  • RN50C20R5FRE8
RN50C20R5FRE8
advertisement
Manufacturer No:
RN50C20R5FRE8
HK JDW NO:
866-RN50C20R5FRE8
Package:
Conformal
Datasheet:
Description:
Through Hole 20.5Ohm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RN50C20R5FRE8
    Conformal
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    20.5Ohm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Diameter
    1.65mm
  • Length
    6.2mm