  • RN5RZ45BA-TR-FE
RN5RZ45BA-TR-FE
advertisement
Manufacturer No:
RN5RZ45BA-TR-FE
HK JDW NO:
674-RN5RZ45BA-TR-FE
Package:
Datasheet:
RN5RZ45BA-TR-FE
Description:
0.95mm PMIC 5
Quantity:
In Stock : 3614
Step5Bar-code shipping tag
RN5RZ45BA-TR-FE
  • Terminal Pitch
    0.95mm
  • Output Voltage 1
    4.5V
  • Input Voltage (Max)
    8V
  • Output Voltage1-Max
    4.59V
  • Output Voltage1-Min
    4.41V
  • Output Current1-Max
    0.1A
  • Length
    2.9mm
  • Height Seated (Max)
    1.3mm
  • Width
    1.6mm