  • RN60C1562DRE7
RN60C1562DRE7
advertisement
Manufacturer No:
RN60C1562DRE7
HK JDW NO:
866-RN60C1562DRE7
Package:
Conformal
Datasheet:
Description:
Through Hole 15.6kOhm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RN60C1562DRE7
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    15.6kOhm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Diameter
    3.68mm
  • Length
    10.8mm