  • RN73H1JTTD95R3B10
RN73H1JTTD95R3B10
advertisement
Manufacturer No:
RN73H1JTTD95R3B10
HK JDW NO:
430-RN73H1JTTD95R3B10
Step5Bar-code shipping tag
RN73H1JTTD95R3B10
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm
  • Tolerance
    ±0.1%
  • Temperature Coefficient
    ±10ppm/°C
  • Resistance
    95.3Ohm
  • Power (Watts)
    0.1W 1/10W
  • Height Seated (Max)
    0.022 0.55mm