  • RNC90Y4K8700TR
RNC90Y4K8700TR
advertisement
Manufacturer No:
RNC90Y4K8700TR
HK JDW NO:
4833-RNC90Y4K8700TR
Description:
Through Hole 4.87kOhm, Metal Foil,
Step5Bar-code shipping tag
RNC90Y4K8700TR
  • Tolerance
    0.01%
  • Resistance
    4.87kOhm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Height
    8.28mm
  • Length
    7.62mm