  • RNF18FBD681K
RNF18FBD681K
advertisement
Manufacturer No:
RNF18FBD681K
HK JDW NO:
762-RNF18FBD681K
Package:
Conformal
Datasheet:
RNF18FBD681K
Description:
Axial, Through Hole 681kOhm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RNF18FBD681K
    Select All
  • Contact Plating
    Copper, Tin
  • Mount
    Axial, Through Hole
  • Package / Case
    Conformal
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    681kOhm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    125mW
  • Diameter
    1.8mm
  • Length
    3.3mm