  • RNR55E1054FRRSL
RNR55E1054FRRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E1054FRRSL
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-RNR55E1054FRRSL
Package:
Datasheet:
Description:
1.05kOhm,
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E1054FRRSL
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Resistance
    1.05kOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm