  • RNR55E1583FRRSL
RNR55E1583FRRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E1583FRRSL
HK JDW NO:
866-RNR55E1583FRRSL
Package:
Datasheet:
Description:
1.58kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E1583FRRSL
  • Resistance
    1.58kOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm