  • RNR55E1721DSBSL
RNR55E1721DSBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E1721DSBSL
HK JDW NO:
866-RNR55E1721DSBSL
Description:
1.72kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E1721DSBSL
  • Resistance
    1.72kOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm