  • RNR55E1801DMBSL
RNR55E1801DMBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E1801DMBSL
HK JDW NO:
866-RNR55E1801DMBSL
Package:
Datasheet:
RNR55E1801DMBSL
Description:
1.8kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E1801DMBSL
  • Resistance
    1.8kOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm