  • RNR55E3243BRBSL
RNR55E3243BRBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E3243BRBSL
HK JDW NO:
866-RNR55E3243BRBSL
Package:
Datasheet:
RNR55E3243BRBSL
Description:
3.24kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E3243BRBSL
  • Resistance
    3.24kOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm