  • RNR55E34R0DSRSL65
RNR55E34R0DSRSL65
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E34R0DSRSL65
HK JDW NO:
866-RNR55E34R0DSRSL65
Package:
Datasheet:
RNR55E34R0DSRSL65
Description:
34Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E34R0DSRSL65
  • Resistance
    34Ohm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm