  • RNR55E3611BRBSL
RNR55E3611BRBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E3611BRBSL
HK JDW NO:
866-RNR55E3611BRBSL
Package:
Datasheet:
Description:
3.61kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E3611BRBSL
  • Resistance
    3.61kOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm