  • RNR55E4320DSRSL
RNR55E4320DSRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E4320DSRSL
HK JDW NO:
866-RNR55E4320DSRSL
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E4320DSRSL
  • Resistance
    4.32kOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm