  • RNR55E7873BRBSL65
RNR55E7873BRBSL65
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E7873BRBSL65
HK JDW NO:
866-RNR55E7873BRBSL65
Package:
Datasheet:
RNR55E7873BRBSL65
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E7873BRBSL65
  • Resistance
    7.87kOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm