  • RNR55E78R7DPRSL65
RNR55E78R7DPRSL65
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E78R7DPRSL65
HK JDW NO:
866-RNR55E78R7DPRSL65
Package:
Datasheet:
RNR55E78R7DPRSL65
Description:
78.7Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E78R7DPRSL65
  • Resistance
    78.7Ohm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm