  • RNR57C2261FSBSL
RNR57C2261FSBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR57C2261FSBSL
HK JDW NO:
866-RNR57C2261FSBSL
Description:
2.26kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR57C2261FSBSL
  • Resistance
    2.26kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    31.8mm