  • RNR57C5361FMBSL
RNR57C5361FMBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR57C5361FMBSL
HK JDW NO:
866-RNR57C5361FMBSL
Description:
5.36kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR57C5361FMBSL
  • Resistance
    5.36kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    31.8mm