  • RNR57C8451FRBSL
RNR57C8451FRBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR57C8451FRBSL
HK JDW NO:
866-RNR57C8451FRBSL
Description:
8.45kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR57C8451FRBSL
  • Resistance
    8.45kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    31.8mm