  • RNR57E1070FRBSL
RNR57E1070FRBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR57E1070FRBSL
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-RNR57E1070FRBSL
Package:
Datasheet:
Description:
1.07kOhm,
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
RNR57E1070FRBSL
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Resistance
    1.07kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    31.8mm