  • RNR57E6652FPRSL1
RNR57E6652FPRSL1
advertisement
Manufacturer No:
RNR57E6652FPRSL1
HK JDW NO:
866-RNR57E6652FPRSL1
Description:
6.65kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR57E6652FPRSL1
  • Resistance
    6.65kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    31.8mm