  • RNR60C1372BRRSL
RNR60C1372BRRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60C1372BRRSL
HK JDW NO:
866-RNR60C1372BRRSL
Description:
13.7kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60C1372BRRSL
  • Tolerance
    0.1%
  • Resistance
    13.7kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Length
    8.89mm
  • Width
    2.46mm