  • RNR60C19R1FSRSL1
RNR60C19R1FSRSL1
advertisement
Manufacturer No:
RNR60C19R1FSRSL1
HK JDW NO:
866-RNR60C19R1FSRSL1
Step5Bar-code shipping tag
RNR60C19R1FSRSL1
  • Width
    2.46mm
  • RoHS Status
    Non-RoHS Compliant
  • Lead Free
    Contains Lead
  • Tolerance
    1%
  • Resistance
    19.1Ohm
  • Power Rating
    250mW
  • Length
    8.89mm