  • RNR60E1091DRRSL1
RNR60E1091DRRSL1
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E1091DRRSL1
HK JDW NO:
866-RNR60E1091DRRSL1
Description:
1.09kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E1091DRRSL1
  • Resistance
    1.09kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm