  • RNR60E2001BMRSL
RNR60E2001BMRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E2001BMRSL
HK JDW NO:
866-RNR60E2001BMRSL
Description:
2kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E2001BMRSL
  • Resistance
    2kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm