  • RNR60E24R9FPRSL
RNR60E24R9FPRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E24R9FPRSL
HK JDW NO:
866-RNR60E24R9FPRSL
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E24R9FPRSL
  • Resistance
    24.9Ohm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm