  • RNR60E3320FPRSL
RNR60E3320FPRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E3320FPRSL
HK JDW NO:
866-RNR60E3320FPRSL
Description:
3.32kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E3320FPRSL
  • Resistance
    3.32kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm