  • RNR60E4372BSBSL
RNR60E4372BSBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E4372BSBSL
HK JDW NO:
866-RNR60E4372BSBSL
Description:
4.37kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E4372BSBSL
  • Resistance
    4.37kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm