  • RNR60E5490FSBSL1
RNR60E5490FSBSL1
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E5490FSBSL1
HK JDW NO:
866-RNR60E5490FSBSL1
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E5490FSBSL1
  • Resistance
    5.49kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm