  • RNR60E5760BRRSL
RNR60E5760BRRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E5760BRRSL
HK JDW NO:
866-RNR60E5760BRRSL
Package:
Datasheet:
RNR60E5760BRRSL
Description:
5.76kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E5760BRRSL
  • Resistance
    5.76kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm