  • RNR60E8661FSBSL
RNR60E8661FSBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E8661FSBSL
HK JDW NO:
866-RNR60E8661FSBSL
Description:
8.66kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E8661FSBSL
  • Resistance
    8.66kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm