  • RNR60E8663FSRSL
RNR60E8663FSRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E8663FSRSL
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-RNR60E8663FSRSL
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E8663FSRSL
  • Resistance
    8.66kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm