  • RNR60E9762DSBSL
RNR60E9762DSBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E9762DSBSL
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-RNR60E9762DSBSL
Description:
9.76kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E9762DSBSL
  • Resistance
    9.76kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm