  • RNR65E2342DPM7765
RNR65E2342DPM7765
advertisement
Manufacturer No:
RNR65E2342DPM7765
HK JDW NO:
866-RNR65E2342DPM7765
Description:
23.4kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR65E2342DPM7765
    Select All
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Published
    2016
  • Resistance
    23.4kOhm
  • Power Rating
    500mW
  • Lead Length
    38.1mm